Máte dotaz?
Volejte bezplatně Po-Pá: 9:00 - 16:00

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla zajistí energetickou nezávislost vašeho vytápění, ohřevu vody i klimatizace. Využívají obnovitelné zdroje energie ze země, vzduchu nebo vody. Zajistí tak ekologický provoz vašeho domu nebo bytu a až o 50 % nižší náklady na energie.

Tepelná čerpadla Samsung

Tepelná čerpadla Samsung představují ideální řešení pro celoroční kontrolu klimatu vašeho domova či kanceláře. Jsou mimořádně výkonná, ekologická a ekonomická. Vyznačují se dlouhou životností s důrazem na využití kvalitních technologií. Vybírat můžete z těchto řad:

EHS Mono

Řada tepelných čerpadel vzduch-voda EHS Monoblok nabízí efektivní řešení vytápění i chlazení interiéru a ohřevu či chlazení vody. Lehké, kompaktní venkovní jednotky zaručují pohodlnou instalaci. Systém má vynikající účinnost po celý rok a oceníte jeho snadné ovládání.


EHS Split

Samsung EHS Split je flexibilní dělený systém, který umožňuje napojit mezi vnější a vnitřní jednotku řadu dalších periferií – například zásobník na teplou vodu, solární panel apod. Celý systém je velmi účinný a spolehlivý.


EHS TDM

Samsung EHS TDM je chytré tepelné čerpadlo vzduch-voda, který zároveň ovládá i funkci klimatizace na bázi vzduch-vzduch. V přechodných obdobích si tak můžete snadno přitápět klimatizací bez nutnosti zapínat topení. Vodu i vzduch ohřívá jedna venkovní jednotka, což znamená další snížení nákladů.


DVM-S Hydro

Samsung DVM-S HYDRO je systém kombinující využití tepelných čerpadel voda-vzduch i vzduch-vzduch. Technologie rekuperace tepla šetří další náklady a zajišťuje zdravé prostředí. Systém je určen především pro komerční využití. Nabízí vysokou účinnost, snadnou instalaci a komfortní obsluhu.

Přečtěte si více o tepelných čerpadlech Samsung.


Tepelná čerpadla vzduch–vzduch

Tepelné čerpadlo vzduch-vzduch odebírá teplo z okolí a využívá je pro ohřev interiéru. Výhodami jsou nižší investiční náklady než u ostatních typů a rychlá instalace. Mimo topení zvládne i funkci klimatizace, případně odvlhčování nebo filtrování alergenů a dalších nečistot.

Přečtěte si více o tepelných čerpadlech vzduch-vzduch.Tepelná čerpadla vzduch–voda

Tepelné čerpadlo vzduch-voda získává teplo ze vzduchu a využívá je na ohřev vody v topném systému nebo pro užitkové využití. Dělí se monobloková čerpadla, kde je venkovní jednotka přímo propojena s teplovzdušnými rozvody a split systémy, kde je vnější jednotka propojena s vnitřní pomocí potrubí s chladivem. Výhodami jsou snadná instalace s minimálními nároky na prostor a nižší náklady než u čerpadel s vrty. Tento typ doporučujeme například pro ohřev vody v bazénech.

Přečtěte si více o tepelných čerpadlech vzduch-voda.
Navrhneme nejlepší řešení pro váš byt či dům a provedeme kompletní instalaci včetně solárních panelů, přídavné klimatizace nebo kotlů na ohřev vody. Samozřejmostí je i kvalitní servis – neváhejte nás kontaktovat.

 

Máte zájem o tepelné čerpadlo?
Kontaktujte nás.

Pokud máte jakékoliv otázky, rádi pomůžeme a poradíme.

Jméno a příjmení

Please let us know your name.
Telefon

Invalid Input
E-mail *

Vložte prosím svou e-mailovou adresu
Zpráva

Please let us know your message.Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.