Máte dotaz?
800 888 101
Volejte bezplatně Po-Pá: 9:00 - 16:00

Chystáte se stavět rodinný dům nebo rekonstruovat byt a uvažujete nad klimatizací? Pokud si správně vyberete, nebudete litovat. Klimatizace se vedle vašeho pohodlí postará i o zdravé vnitřní prostředí, což ocení nejen alergici. U klimatizací Samsung si navíc můžete být jisti dokonalým designem, maximálním výkonem a dlouhou životností.

Klimatizace slouží hlavně k úpravě vzduchu v jednotlivých místnostech i celém domě. Umožňuje dosáhnout požadované teploty a vlhkosti bez ohledu na venkovní počasí. Vedle chlazení v letních měsících tak můžete klimatizací také vytápět, zvláště v přechodných obdobích na jaře a na podzim. Moderní zařízení však umějí ještě mnohem víc – díky optimální teplotě a vlhkosti se v interiéru nemnoží plísně a vysoce účinné filtry klimatizací Samsung vyčistí vzduch také od alergenů, bakterií i některých virů.

Výběr klimatizace záleží na řadě faktorů. Pokud si nejste jistí, naši odborníci vám rádi pomůžou. Ideální je také nechat si zapracovat systém klimatizování místností přímo do projektu. Podklady, včetně softwarové podpory, můžeme dodat vašemu projektantovi. Klimatizaci navíc můžete realizovat i tak, že se nejdříve zajistí pouze rozvody. Instalaci jednotek pak můžete odložit až na dobu, kdy to vaše finanční situace dovolí.

Jaké typy klimatizací nabízíme

Pro byty a malé domy jsou jednoznačně nejvýhodnějším řešením Nástěnné klimatizace. Oceníte jejich nízkou pořizovací cenu i snadnou instalaci a následnou obsluhu.

Do většího bytu či rodinného domu lze použít i praktické Kazetové klimatizace. Montují se pod strop, doporučujeme je proto především do místností s podhledy. Skládají se z vnitřní a vnější jednotky, přičemž k jedné venkovní jednotce může být napojeno i více vnitřních jednotek. Ušetříte tak na pořizovacích nákladech i energiích.

Multi split klimatizace představují nejlepší řešení pro obytné budovy vyžadující flexibilní, účinný a spolehlivý systém klimatizace. K jedné venkovní jednotce je možné připojit až 5 vnitřních jednotek, jejichž instalace vyžaduje minimum prostoru. Multi split klimatizace tak zajistí účinné chlazení a vytápění v několika místnostech.

VRF systémy nabízejí komplexní řešení chlazení a vytápění pro velké budovy. Zkratka VRF znamená variabilní proudění chladiva, což zajišťuje nejvyšší energetickou účinnost. Nová generace VRF systémů Samsung nabízí nízkou spotřebu, ale i spolehlivý provoz s pohodlným ovládáním.

Zvážit však můžete také pořízení Tepelná čerpadla, které představuje ideální kombinaci úsporného topení a chlazení zároveň.

Výhody klimatizací Samsung

  • Špičkové technologie s důrazem na úsporu energií, maximální výkon a zdravé prostředí i pro alergiky
  • Moderní design, který stylově doplní váš interiér
  • Široký výběr různých typů a provedení
  • Jednoduchá instalace, bezproblémová údržba i servis klimatizací
  • Možnosti dalšího využití – například jako praktická tepelná čerpadla vzduch-vzduch

S výběrem, přípravou projektu, ale i montáží a následnou údržbou klimatizace vám rádi pomůžeme. Neváhejte nás kdykoli Kontakty.

Nahoru