Máte dotaz?
Volejte bezplatně Po-Pá: 9:00 - 16:00

Tepelné čerpadlo se hodí i do bytového domu


V poslední době majitelé domů a bytová družstva či společenství vlastníků kvůli zvyšujícím se nákladům na vytápění a ohřev vody stále častěji zvažují přechod na jiný zdroj vytápění. Nejčastěji padne volba na plynový kotel, největší potenciál však zřejmě nabízejí tepelná čerpadla. Rozhodně totiž neplatí, že by se tepelné čerpadlo jako úsporný zdroj tepla hodilo pouze pro použití v rodinných domech.

Tepelné čerpadlo typu vzduch/voda, které se pro vytápění bytových domů používá nejčastěji, dodává teplo obvykle za poloviční cenu oproti starším typům vytápění. Je však nezbytné vybrat vhodné zařízení s ohledem na celou otopnou soustavu domu.

Majitelé domů by měli investici do vlastního zdroje tepla pečlivě zvážit a oslovit vždy pouze kvalitního dodavatele technologií, který zákazníkovi nezapře ani další možné výdaje nebo případné problémy. Úspory, které lokální zdroj tepla přinese, ovšem daleko převyšují náklady na jeho každoroční servis.

Pokud i vy zvažujete možnost změny způsobu vytápění, neváhejte se na nás obrátit. Jakékoli dotazy ohledně konkrétních možností právě pro váš dům či domácnost vám rádi zodpovíme: od pondělí do pátku je vám od 9 do 16 hodin k dispozici naše bezplatná linka 800 888 101, napsat nám můžete i na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..