Máte dotaz?
800 888 101
Volejte bezplatně Po-Pá: 9:00 - 16:00

Jak ušetřit na topení a ohřevu vody

Ušetřete až 50 % při nákupu tepelného čerpadla

První finanční úsporu vám tepelné čerpadlo Samsung EHS přinese hned při nákupu! Venkovní jednotka celého systému vytápění v sobě totiž kombinuje funkce vzduch-vzduch i vzduch-voda. Pro topení i ohřev vody za pomoci venkovního vzduchu vám proto postačí pouze jedna.

V letních měsících, kdy byste k plynovému kotli museli dokoupit i venkovní jednotku pro chlazení, můžete navíc po instalaci vnitřní klimatizace využít i k příjemnému ochlazení domácnosti.

Až 33% úspora na provozních nákladech

Hlavní výhodou tepelných čerpadel vzduch-vzduch a vzduch-voda je využívání obnovitelných zdrojů k získávání tepla pro topení i ohřev vody. Jedná se tak nejen o nejekologičtější systém vytápění, ale rozdíl pozná i vaše peněženka. Oproti plynovému kotli dokáže tepelné čerpadlo Samsung EHS snížit provozní náklady až o třetinu!

Díky tepelným čerpadlům Samsung EHS můžete ušetřit hned několikrát. V první řadě pořizujete pouze jednu venkovní jednotku, která využívá vzduch pro ohřev vody i vytápění. A právě využívání obnovitelných zdrojů je další úsporou oproti běžným systémům. Instalace tepelných čerpadel dokáže výdaje za ohřívání vody snížit až o třetinu!

S výběrem, instalací i údržbou vašeho tepelného čerpadla vám rádi pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat!

Nahoru