Máte dotaz?
800 888 101
Volejte bezplatně Po-Pá: 9:00 - 16:00

Tepelná čerpadla Samsung EHS

Venku sice nepanují kruté mrazy, ale zima ještě zdaleka není u konce. Je tedy ten správný čas na řešení způsobu vytápění vaší domácnosti. A protože začátek nového roku je skvělou příležitostí k mnohým změnám, nemělo by se při výběru nového topení, ohřevu vody a klimatizace zapomínat na šetrnost k přírodě.

Tepelná čerpadla Samsung EHS jsou proto vhodným kandidátem při výběru ekologického, ale zároveň ekonomicky výhodného systému vytápění pro vaši domácnost. Díky využívání obnovitelných zdrojů a nízkým emisím oxidu uhličitého šetří nejen přírodu, ale spolu s vysokou efektivitou i vaši peněženku. Tepelná čerpadla Samsung EHS totiž dokážou – oproti plynovému kotli – snížit provozní náklady až o 33,3 %!

Ekologický systém vytápění Samsung EHS

Využívání obnovitelných zdrojů je správným krokem k řešení globálního oteplování a vyčerpávání zásob nerostných surovin. Tepelná čerpadla Samsung EHS proto ohřívají vodu i celou vaší domácnost za pomoci tepla získaného z okolního vzduchu. Takový systém – nazývaný vzduch-vzduch a vzduch-voda – je proto ekologicky nejšetrnější. K celému systému je případně možné připojit solární panely, které ohřívají vodu v akumulační nádobě.

Nízké provozní náklady

Díky tepelným čerpadlům Samsung EHS můžete ušetřit hned několikrát. V první řadě pořizujete pouze jednu venkovní jednotku, která využívá vzduch pro ohřev vody i vytápění. A právě využívání obnovitelných zdrojů je další úsporou oproti běžným systémům. Instalace tepelných čerpadel dokáže výdaje za ohřívání vody snížit až o třetinu!

Začnete nový rok zdravě a úsporně – pořiďte si tepelné čerpadlo Samsung. S výběrem konkrétního typu a instalací vám rádi pomůžeme.

Nahoru