Máte dotaz?
800 888 101
Volejte bezplatně Po-Pá: 9:00 - 16:00

Klimatizace dávno nejsou jen záležitostí kanceláří a několika letních měsíců. Moderní klimatizační zařízení totiž vedle chlazení zvládají nejen topení, ale například také zlepšují kvalitu vzduchu v interiéru: čistí, vlhčí či odvlhčují, ionizují. Nejen alergici ocení, že účinné filtry moderních klimatizací dokážou vzduch vyčistit od prachu, pylu, a dokonce i od některých bakterií nebo virů.

Klimatizace se staly standardem moderního bydlení v domech i bytech právě proto, že nám mohou skvěle sloužit po celý rok. Nejde zdaleka jen o naše pohodlí, ale také o zdravé vnitřní prostředí. Díky optimální teplotě a vlhkosti vzduchu se v interiéru nemnoží plísně ani bakterie a filtry nás zbavují celé řady nečistot. Některé modely klimatizací jsou také vybaveny funkcí ionizace.

Účinné filtry moderních klimatizací čistí vzduch od prachu, pylu, bakterií i některých virů a jsou tak ideální pro alergiky a citlivé jedince. Klimatizace Samsung obsahují velmi kvalitní vícestupňové filtry, které dokážou zachytit až 90 procent prachu a poradí si i s bakteriemi způsobujícími alergie. Technologie Virus Doctor eliminuje až 99 procent biologického znečištění ve vzduchu, dokonce i virus H1N1. Důležité je ovšem dodržovat údržbu čištění filtrů, a to zhruba po každých 500 hodinách provozu.

Pokud vás výhody klimatizací oslovily, rádi vám pomůžeme s výběrem té pravé právě pro váš dům či byt. Klikněte ZDE!

Nahoru