Máte dotaz?
800 888 101
Volejte bezplatně Po-Pá: 9:00 - 16:00

DVM-S Water


Inteligentní účinnost pro velké budovy

DVM-S WATER je velkokapacitní chladicí a vytápěcí systém, vhodný pro velké budovy, který využívá jako zdroj tepla vodu, s napojením na chladicí věž a bojler. Protože používá velmi účinný kompresor a výměník tepla, má výjimečně účinný a spolehlivý výkon, který neovlivňují změny v okolním prostředí. Jeho dlouhé potrubí a nízká hmotnost umožňují snadnou a hospodárnou instalaci téměř kdekoli.
Společnost Samsung nabízí pro uživatele jednoduchý inteligentní systém řízení, kterým si můžete usnadnit život. Prostřednictvím Internetu máte okamžitý přístup k údajům a můžete snadno řídit celý systém. Samsung tak nabízí jedinečné pohodlí.
DVM-S WATER lze nainstalovat téměř kdekoli, bez ohledu na umístění a vzdálenost od budovy. Dlouhé potrubí spojuje naprosto spolehlivě venkovní a vnitřní jednotky, i když jsou od sebe daleko. Maximální délka potrubí je 170 metrů a výškový rozdíl může dosáhnout až 50 metrů, což odpovídá 10 poschodím.
Při použití volitelné jednotky pro řízení režimu (MCU) můžete systém DVM-S WATER používat k chlazení a vytápění jednotlivých místností současně. Místo toho, aby pouze vytápěl nebo pouze chladil všechny místnosti zároveň, může být při použití MCU každá vnitřní jednotka provozována zvlášť, takže lze současně vytápět některé místnosti nebo části budovy a jiné chladit.
Systém DVM-S WATER může využívat geotermální energii jako obnovitelný zdroj tepla místo chladicí věže a bojleru, takže je velmi přátelský k životnímu prostředí.


Hlavní vlastnosti systému
- Novátorská technologie
- Vysoká účinnost
- Inteligentní řízení
- Použití

DVM-S WATER - velkokapacitní chladicí a vytápěcí systém


 

Máte zájem o klimatizaci?
Kontaktujte nás.

Pokud máte jakékoliv otázky, rádi pomůžeme a poradíme.

Jméno a příjmení

Please let us know your name.
Telefon

Invalid Input
E-mail *

Vložte prosím svou e-mailovou adresu
Zpráva

Please let us know your message.Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nahoru