Máte dotaz?
800 888 101
Volejte bezplatně Po-Pá: 9:00 - 16:00

DVM-S systém


Inteligentní účinnost pro velké budovy

DVM S je vysoce novátorský systém s novou technologií 3. generace SSC (Samsung Scroll Compressor), duálním inteligentním invertorem (Dual Smart Inverter), energetickou účinností nejvyšší světové třídy a nejvyšším výkonem při chlazení a vytápění. Jedná se o dokonalý klimatizační systém, vhodný do různých prostředí, včetně velkých budov.
Společnost Samsung nabízí pro uživatele jednoduchý inteligentní systém, kterým si můžete usnadnit život. Prostřednictvím Internetu máte okamžitý přístup k údajům a můžete snadno řídit celý systém. Samsung nabízí jedinečné pohodlí. DVM-S dosahuje energetické účinnosti špičkové třídy využitím duálního invertorového kompresoru se systémem vstřikování páry. Umožňuje tak výkonné, rychlé chlazení a vytápění s minimální spotřebou energie. K venkovním jednotkám DVM-S Samsung lze připojit až 220 m potrubí a stále budou mít vynikající výkon na velké ploše.
Instalace je možná do výšky 110 m, což odpovídá 20 poschodím (uvažovaná výška poschodí 5 m). K jednotlivým venkovním jednotkám mohou být připojeny všechny vnitřní jednotky jak v režimu chlazení, tak v režimu vytápění. Je-li to potřebné, mohou zároveň pracovat v režimu chlazení a vytápění. Dávají tak větší možnost volby při provozu.
Klimatizační zařízení Samsung zajišťují příjemný a spolehlivý provoz se silným výkonem při chlazení a vytápění a systém automatické úpravy teploty.


Hlavní vlastnosti systému
- Novátorská technologie
- Vysoká účinnost
- Inteligentní řízení
- Pružná instalace
- Pohodlný a spolehlivý provoz

Inteligentní účinnost pro velké budovy


 

Máte zájem o klimatizaci?
Kontaktujte nás.

Pokud máte jakékoliv otázky, rádi pomůžeme a poradíme.

Jméno a příjmení

Please let us know your name.
Telefon

Invalid Input
E-mail *

Vložte prosím svou e-mailovou adresu
Zpráva

Please let us know your message.Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Nahoru