Máte dotaz?
800 888 101
Volejte bezplatně Po-Pá: 9:00 - 16:00

Vnitřní jednotka Wind-Free™

Převratnou novinkou mezi klimatizacemi je Samsung Wind-Free™. Uživateli poskytne nejen chladnější klima v místnosti, ale hlavně výrazně ušetří za elektrickou energii a to vše bez nepříjemného průvanu. Ovládání jednotky na dálku a funkční design, který se hodí do všech interiérů už je jenom příjemným doplňkem.

Vnitřní jednotka Wind-Free™


Skutečný jednorožec mezi klimatizacemi byl osedlán exkluzivní technologií Wind-Free™ Cooling. Ta uživateli zajišťuje chladnější klima v místnosti, optimální spotřebu energie a odstraňuje nepohodlí z přímého proudění chladného vzduchu.

Fast Cooling Mode | Wind-Free™ Cooling Mode

Dvoustupňový systém chlazení nejprve rychle sníží teplotu v místnosti a ihned po dosažení požadované teploty zahájí režim pozvolného chlazení. Tak udrží stálou teplotu v místnosti bez zbytečného výdeje energie a nepříjemného průvanu.

Nižší spotřeba elektrické energie

V režimu Wind-Free™ Cooling Mode spotřebovává jednotka o 72 % méně elektrické energie než v režimu Fast Cooling Mode. To nám výrazně šetří finance.

Technologie POWERboost™

Snižuje výchylky točivého momentu digitálního invertorového 8 pólového motoru kompresoru. To opět prospívá naší peněžence.

Smart Wi-Fi

Vychlaďte si svůj byt na požadovanou teplotu ještě před příjezdem ze zaměstnání nebo dovolené. Díky aplikaci Samsung Smart Home můžete:
• řídit klimatizaci odkudkoli
• ovládat teplotu
• měnit kontrolovat nastavení
• kontrolovat veškerý provoz a denní spotřebu elektrické energie
• mít přehled o případných poruchách jednotky

Funkční design

Díky elegantnímu trojúhelníkovému tvaru a přizpůsobeným komponentům pro vyšší výkon se chladný vzduch dostane do všech koutů vaší místnosti.

Nahoru