Máte dotaz?
Volejte bezplatně Po-Pá: 9:00 - 16:00

Klimatizace Samsung

Klimatizace slouží k úpravě vzduchu v jednotlivých místnostech i celých budovách. Umožňují dosáhnout požadované teploty a vlhkosti bez ohledu na venkovní počasí. Moderní klimatizace však umějí mnohem víc – například vyčistit vzduch od alergenů, bakterií i některých virů.

Klimatizace do bytu a domu

Klimatizace do bytu a domu se staly standardem moderního bydlení. Nejenže zvyšují naše pohodlí, ale postarají se i o zdravé vnitřní prostředí. Díky optimální teplotě a vlhkosti se v interiéru nemnoží plísně a filtry zbavují vzduch nečistot. Klimatizace Samsung nabídnou dokonalý design, maximální výkon a dlouhou životnost.

Přečtěte si více o klimatizacích do bytu a domu.


Klimatizace do kanceláře

Klimatizace do kanceláře zajistí příjemné pracovní prostředí. Díky neustálé cirkulaci vzduchu se nebudete cítit unaveni. Účinná filtrace zároveň eliminuje výskyt prachu, pylu i bakterií. Navrhneme optimální řešení pro vaše prostory, samozřejmostí je odborná montáž a servis klimatizací.

Přečtěte si více o klimatizacích do kanceláře.


Nástěnné klimatizace

Nástěnné klimatizace představují ideální řešení do bytu, domu či menších kanceláří. Jejich hlavními výhodami jsou příznivá pořizovací cena, bezproblémová instalace a jednoduché ovládání. Klimatizace Samsung navíc vynikají stylovým designem, který perfektně doplní váš interiér.

Přečtěte si více o nástěnných klimatizacích.


Kazetové klimatizace

Kazetové klimatizace se hodí do větších bytů, rodinných domů či menších komerčních prostor. Montují se pod strop, doporučujeme je proto především do místností s podhledy. Skládají se z vnitřní a vnější jednotky, přičemž k jedné venkovní jednotce může být napojeno více vnitřních jednotek. Ušetříte tak pořizovací náklady i energie.

Přečtěte si více o kazetových klimatizacích.


Komerční klimatizace

Komerční klimatizace Samsung zajistí optimální chlazení pro různé typy prostor – například hotely, obchodní domy, tzv. open space kanceláře apod. Výhodou je vysoký výkon a dlouhá životnost. Zajistíme návrh, instalaci i servis.

Přečtěte si více o komerčních klimatizacích.


Multi split klimatizace

Multi split klimatizace se postarají o účinné, spolehlivé chlazení a vytápění až 5 místností zároveň – například celého bytu, domu či sousedících kanceláří. Instalace je přitom prostorově nenáročná a nabízí tak flexibilní řešení pro všechny typy prostor.

Přečtěte si více o multi split klimatizacích.


VRF systémy

VRF systémy nabízejí komplexní řešení chlazení a vytápění pro velké budovy. Zkratka „VRF“ znamená variabilní proudění chladiva, které zajišťuje nejvyšší energetickou účinnost. Nová generace VRF systémů Samsung vás osloví nejen nízkou spotřebou, ale i spolehlivým provozem s pohodlným ovládáním.

Přečtěte si více o VRF systémech.



Nabízíme vám kompletní služby od poradenství při výběru přes montáž, plnění, čištění až po servis klimatizací.

 

Máte zájem o klimatizaci?
Kontaktujte nás.

Pokud máte jakékoliv otázky, rádi pomůžeme a poradíme.

Jméno a příjmení

Please let us know your name.
Telefon

Invalid Input
E-mail *

Vložte prosím svou e-mailovou adresu
Zpráva

Please let us know your message.



Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.